bociany czysta woda siatka slonce kanu wedkarz Rotator 1 Rotator 2 Rotator 3
Podlasie i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
       NOCLEGI Sejny i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
      Agroturystyka Podlaskie
       NOCLEGI Suwałki i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka

Kwatery

Zakwaterowanie: Naszym gościom przygotowaliśmy 16 miejsc noclegowych - jeden domek (zielony) z dwiema kwaterami 2 - osobowymi i drugi domek (piaskowy) z kwaterami 3, 4 - osobowymi, z oddzielnymi wejściami i   samodzielną przestrzenią do wypoczynku oraz domek z bala. Pokoje gościnne wyposażone są w kompletne łazienki z ciepłą wodą i małe aneksy kuchenne.  Standard i wyposażenie wszystkich pokoi jest jednakowy.

Parkowanie samochodu możliwe blisko miejsca zakwaterowania - bezpłatnie.
Rowery i inny sprzęt rekreacyjny chroniony w budynku gospodarczym - bez opłat.
Dodatkowo ogólnodostępna łazienka w budynku gospodarczym.
Stodoła jako miejce na niepogodę, spotkania kameralne przy kawie, biblioteka, informacja itp.

Więcej informacji oraz cennik w zakładce oferta. Prosimy również o telefony.

Nowość: Domek z bala

Nowość: Domek z bala

 

Domek samodzielny z tarasem (6 osobowy) z salonikiem, aneksem kuchennym (mikrofala, lodówka, czajnik, talerze, kubki, sztućce, na życzenie kuchenka elektryczna z dopłatą 5 zł za dobę), łazienką, sypialnią na pddaszu i tarasem. Cena za dobę (wynajęcie całego domku w sezonie wysokim) - 300 zł. (w sezonie niskim - maj, czerwiec, wrzesień, październik  - 250,- zł)

czytaj więcej »
Domek zielony - Kwatera I

Domek zielony - Kwatera I

 

Pokój (2 osobowy) z samodzielnym wejściem i idywidualną przestrzenią przed domkiem. Wyposażenie:dwa pojedyńcze łóżka, łazienka, mały anekse kuchenny (mikrofala, lodówka, czajnik, talerze, kubki, sztućce, na życzenie kuchenka elektryczna z dopłatą 5 zł za dobę), meble, internet - wifi. Widok z okna na jezioro.

czytaj więcej »
Domek zielony - Kwatera II

Domek zielony - Kwatera II

 

Pokój (2 osobowy) z samodzielnym wejściem i idywidualną przestrzenią przed domkiem. Wyposażenie: pojedyńcze dwuosobowe łóżko, łazienka, mały aneks kuchenny (mikrofala, lodówka, czajnik, talerze, kubki, sztućce, na życzenie kuchenka elektryczna z dopłatą 5 zł za dobę) meble, internet - wifi Widok z okana na jezioro.

czytaj więcej »
Domek piaskowy - Kwatera III

Domek piaskowy - Kwatera III

 

Pokój (4 osobowy) z samodzielnym wejściem i idywidualną przestrzenią przed domkiem i wiatą. Wyposażenie: pojedyńcze dwuosobowe łóżko, łóżko piętrowe dla dwójki dzieci, z możliwością zamiany na łóżko dwuosobowe, łazienka, mały aneks kuchenny (mikrofala, lodówka, czajnik, talerze, kubki, sztućce, na życzenie kuchenka elektryczna z dopłatą 5 zł za dobę), meble, wifi. Widok na jezioro.

czytaj więcej »
Domek piaskowy - Kwatera IV

Domek piaskowy - Kwatera IV

 

Pokój (3 osobowy) z samodzielnym wejściem i idywidualną przestrzenią przed domkiem i wiatą. Wyposażenie: pojedyńcze dwuosobowe łóżko, łóżko jednoosobowe, łazienka, mały aneks kuchenny (mikrofala, lodówka, czajnik, talerze, kubki, sztućce, na życzenie kuchenka elektryczna z dopłatą 5 zł za dobę) umeblowany, internet wifi. Z miejsca kwatery widok na jezioro.

czytaj więcej »