bociany czysta woda siatka slonce kanu wedkarz Rotator 1 Rotator 2 Rotator 3
Podlasie i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
       NOCLEGI Sejny i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
      Agroturystyka Podlaskie
       NOCLEGI Suwałki i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka

Kwatery

Zakwaterowanie: Naszym gościom przygotowaliśmy 16 miejsc noclegowych - jeden domek (zielony) z dwiema kwaterami 2 - osobowymi i drugi domek (piaskowy) z kwaterami 3, 4 - osobowymi, z oddzielnymi wejściami i   samodzielną przestrzenią do wypoczynku oraz domek z bala. Pokoje gościnne wyposażone są w kompletne łazienki z ciepłą wodą i małe aneksy kuchenne.  Standard i wyposażenie wszystkich pokoi jest jednakowy.

Parkowanie samochodu możliwe blisko miejsca zakwaterowania - bezpłatnie.
Rowery i inny sprzęt rekreacyjny chroniony w budynku gospodarczym - bez opłat.
Dodatkowo ogólnodostępna łazienka w budynku gospodarczym.
Stodoła jako miejce na niepogodę, spotkania kameralne przy kawie, biblioteka, informacja itp.

Więcej informacji oraz cennik w zakładce oferta. Prosimy również o telefony.

Domek zielony - Kwatera I

Domek zielony - Kwatera I

 

Pokój (2 osobowy) z samodzielnym wejściem i małym tarasem. Wyposażenie:dwa pojedyńcze łóżka, łazienka, mały aneks kuchenny (mikrofala, lodówka, czajnik, talerze, kubki, sztućce, na życzenie kuchenka elektryczna z dopłatą 10 zł za dobę), meble, internet - wifi. Widok z okna na jezioro. Cena za dobę pobytu 150,- zł  w lipcu i sierpniu, pozostałe miesiące 130,- za dobę.

czytaj więcej »
Domek zielony - Kwatera II

Domek zielony - Kwatera II

 

Pokój (2 osobowy) z samodzielnym wejściem i małym tarasem. Wyposażenie: pojedyńcze dwuosobowe łóżko, łazienka, mały aneks kuchenny (mikrofala, lodówka, czajnik, talerze, kubki, sztućce, na życzenie kuchenka elektryczna z dopłatą 10 zł za dobę) meble, internet - wifi. Widok z okana na jezioro. Cena za dobę pobytu 150,- zł  w lipcu i sierpniu, pozostałe miesiące 130,- za dobę.

czytaj więcej »
Domek zielony: Kwatera III (Sadek)

Domek zielony: Kwatera III (Sadek)

 

Pokój (1 - 2 osobowy) z samodzielnym wejściem od sadku owocowego i altaną. Wyposażenie: pojedyńcze dwuosobowe łóżko, łazienka, mały aneks kuchenny (mikrofala, lodówka, czajnik, talerze, kubki, sztućce, na życzenie kuchenka elektryczna z dopłatą 10 zł za dobę) meble, internet - wifi Widok z okana na jezioro. Cena za dobę pobytu 120,- zł  w lipcu i sierpniu, pozostałe miesiące 100,- za dobę.

czytaj więcej »
Domek piaskowy - Kwatera IV

Domek piaskowy - Kwatera IV

 

Pokój 3 osobowy (z możliwością dostawki) z samodzielnym wejściem i wiatą. Wyposażenie: dwuosobowe łóżko, łóżko pojedyncze, z możliwością dostawaki łóżeczka dla dziecka -dopłata 20,- zł, łazienka, mały aneks kuchenny (mikrofala, lodówka, czajnik, talerze, kubki, sztućce, na życzenie kuchenka elektryczna z dopłatą 20 zł za dobę), meble, wifi. Widok na jezioro. Cena za dobę pobytu 180,- zł  w lipcu i sierpniu, pozostałe miesiące 150,- za dobę.

czytaj więcej »
Domek piaskowy - Kwatera V

Domek piaskowy - Kwatera V

 

Pokój 3 osobowy z możliwością dostawki, z samodzielnym wejściem i tarasikiem. Wyposażenie: pojedyńcze dwuosobowe łóżko, łóżko jednoosobowe, łazienka, mały aneks kuchenny (mikrofala, lodówka, czajnik, talerze, kubki, sztućce, na życzenie kuchenka elektryczna z dopłatą 20 zł za dobę) umeblowany, internet wifi. Z tarasu kwatery widok na jezioro. Cena za dobę pobytu 180,- zł  w lipcu i sierpniu, pozostałe miesiące 150,- za dobę.

czytaj więcej »
Domek z bala

Domek z bala

 

Domek samodzielny 6 osobowy z widokiem na jezioro, z tarasem, z aneksem kuchennym (mikrofala, kuchenka elektryczna, lodówka, czajnik, talerze, kubki, sztućce), i łazienką. Cena za dobę (wynajęcie całego domku w sezonie wysokim) - 380 zł. (w sezonie niskim - maj, czerwiec, wrzesień, październik  - 350,- zł)

czytaj więcej »
Pole namiotowe

Pole namiotowe

 

Przyzagrodowe pole namiotowe na małe kampery, namioty rodzinne (dostęp do łazienki, prądu, internetu) Goście z pola namiotowego korzystają z udogodnień wypoczynkowych tak samo jak goście zakwaterowani w domkach. Ze względu na kameralność, spokój i swobodę wypoczynku ilość miejsc w gospodarstwie na tego typu zakwaterowanie jest ograniczona - prosimy o wcześniejszą rezerwację.

czytaj więcej »