bociany czysta woda siatka slonce kanu wedkarz Rotator 1 Rotator 2 Rotator 3
Podlasie i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
       NOCLEGI Sejny i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
      Agroturystyka Podlaskie
       NOCLEGI Suwałki i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka

O nas

Maja i ja Internet.JPGNasze Siedlisko Słoneczny Stok powstało na bazie gospodarstwa rolnego z lat szećdziesiątych zachowując atmosferę i klimat wiejskiej zagrody. Adaptacja budynków gospodarskich jest podporządkowana wygodzie gości i zachowaniu intymności z kawałeczkiem własnego "podwórka". Już od wielu lat wsłuchujemy się w potrzeby naszych gości, pragnących przestrzeni, swobody i miłej atmosfery. Mamy możliwości i chęć do tego by spełniać te marzenia. Każdego roku zmieniamy otoczenie na jeszcze bardziej sprzyjające wspaniałemu wypoczynkowi. Kibicują nam i trzymają kciuki za realizację tych planów nasi kochani goście  - za co serdecznie dziękujemy.

 

Oto kto będzie gościł Państwa i służył w miarę możliwości pomocą:

„Szefowa” – Marianna, żona Krzysztofa:  emerytowana nauczycielka, pasjonatka dobrego smaku i dobrej kuchni, głowa rodziny trzymająca rękę na pulsie całego gospodarstwa. Kompromis, życzliwość i pogoda ducha jest jej zaletą i słabością. Będzie na „horyzoncie” przez cały czas Waszego wypoczynku.

Krzysztof: Fotograf, najbardziej z członków rodziny „zarażony” reginalizmem. Tematy "niebezpieczne" w kontakcie z tym pasjonatem (można się „zarazić”) to: fotografia. Jest autorem zdjęć i filmów prezentowanych na tej stronie.

Inni o nas:

PULS BIZNESU: Tandemy z potencjałem
GOŚĆ NIEDZIELNY: Piękno z każdego okna

Prowadzimy fanpage na FB: Sielsko&anielsko