bociany czysta woda siatka slonce kanu wedkarz Rotator 1 Rotator 2 Rotator 3
Podlasie i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
       NOCLEGI Sejny i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
      Agroturystyka Podlaskie
       NOCLEGI Suwałki i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka

O nas

Maja i ja Internet.JPGNasze Siedlisko Słoneczny Stok powstało na bazie gospodarstwa rolnego z lat szećdziesiątych zachowując atmosferę i klimat wiejskiej zagrody. Adaptacja budynków gospodarskich jest podporządkowana wygodzie gości i zachowaniu intymności z kawałeczkiem własnego "podwórka". Już od pięciu lat wsłuchujemy się w potrzeby naszych gości, pragnących przestrzeni, swobody i miłej atmosfery. Mamy możliwości i chęć do tego by spełniać te marzenia. Każdego roku zmieniamy otoczenie na jeszcze bardziej sprzyjające wspaniałemu wypoczynkowi. Kibicują nam i trzymają kciuki za realizację tych planów nasi kochani goście  - za co serdecznie dziękujemy.

 

Oto kto będzie gościł Państwa i służył w miarę możliwości pomocą:

„Szefowa” – Marianna, żona Krzysztofa:  emerytowana nauczycielka, pasjonatka dobrego smaku i kuchni, głowa rodziny trzymająca delikatną, aczkolwiek twardą rękę na pulsie całego gospodarstwa. Kompromis, życzliwość i pogoda ducha jest jej słabością. Będzie na „horyzoncie” przez cały czas Waszego wypoczynku. Może się pochwalić certfikatem potwierdzającym znajomość kuchni regionalnej.

Krzysztof: Z krwi i kości fotograf z wszystkimi przyległymi przypadłościami i najbardziej z członków rodziny „zarażony” pasją przyrodniczą. Tematy "niebezpieczne" w kontakcie z tym członkiem rodziny (można się „zarazić”) to: fotografia. Chętnie podpowie nie tylko jak trzymać aparat fotograficzny :) Jest autorem zdjęć i filmów prezentowanych na tej stronie.

Marta, córka: Dziewczyna z pasją, zawodowy przewodnik po Podlasiu, pasjonatka nurkowania, latania, fotografii i wszystkiego co dodaje choćby trochę adrenaliny. Posiada wszystkie, (oczywiście, te dobre) cechy tatusia. Ta trochę „matka wariatka” z powodu rodziny i obowiązków zawodowych (dziennikarz TVP) przebywa w Półkotach często z przyjacielem Andrzejem z doskoku. Czasami towarzyszą im dwaj sympatyczni rozrabiacy - Patryk I Dominik. Kocha ludzi i konie.

Konrad, syn: Informatyk, programista, w wolnych chwilach pasjonat nurkowania, moczenia kija w jeziorze i wszystkich sportów, które niwelują wielogodzinne ślęczenie przed ekranem komputera. Jego żona Agnieszka – specjalistka od ubezpieczeń na pewno pozwoli uszczknąć trochę wolnego czasu dla Państwa. Obecnie mieszkańcy Gdyni, z Pólkotami związani emocjonalnie i wakacyjnie.

Justysia, córka: Wcześniej niesforna  nastolatka (mówią, że ładna), a obecnie ku zaskoczeniu nie tylko rodziców,  poważna i odpowiedzialna studentka SGGW w Warszawie. Pozostaje jeszcze nadzieja, że o wszystkich wakacyjnych imprezach i nietypowych miejscach w okolicy będzie można użyskać informację z pierwszej ręki ;) Obok niej czasmi zauważycie wysportowanego młodzieńca - studenta AWF w Warszawie, który chętnie uczestniczy w pracach domowych i to wcale nie z przymusu przyszłego teścia :) Krystian jest ze swej natury wspaniałym i uczynnym chłopakiem.

Oliwka: Najpięniejszy uśmiech na świecie i najmniejsze nóżki, które najszybciej biegają po naszym podwórkui i całym mieszkaniu kiedy zjawia się z rodzicami w Pólkotach.

Poza wyżej wymienionymi, w obejściu można spotkać babcię Jadzię z tysiącem przeróżnych opowieści, sympatycznego owczarka podhalańskiego – Bacę, zabawnego szczeniaka Bena (synek Bacy), kotkę syjamską – Milę i jej rozrabiające wnuki, oraz bociany na dachu stodoły. Czasami zaglądają do nas sąsiedzi zza drogi Pan Janek i Pani Krysia u których w zagrodzie można zobaczyć całą menażerię zwierząt gospodarskich. Na zdjęciach na tej stronie i w realu poznacie zapewne stałych naszych bywalców i pomocników - rodziców Krystiana: Martę i Darka.

Inni o nas:
PULS BIZNESU: Tandemy z potencjałem
GOŚĆ NIEDZIELNY: Piękno z każdego okna

Prowadzimy fanpage na FB: Sielsko&anielsko