bociany czysta woda siatka slonce kanu wedkarz Rotator 1 Rotator 2 Rotator 3
Podlasie i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
       NOCLEGI Sejny i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
      Agroturystyka Podlaskie
       NOCLEGI Suwałki i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka

Info - blog

Powroty na Słoneczny...

Powroty na Słoneczny...

opublikowano: 19-02-2019

Jeszcze wiosny nie ogłaszmy, ale zgłaszamy, że już wiosenną atmosferę mamy. Wczoraj słyszeliśmy przy pobliskim bagnie głosy żurawi, trochę dziwnie jest słyszeć żurawie jeszcze przed pierwszymi podniebnymi trelami skowronka... Wygląda na to, że bociany też przylecą wcześniej z zimowisk... Kochani, nawiązując do powrotów wiemy, że duża część z Was myśli o ponownym przyjeździe do nas. Od stycznia trwają już rezerwacje i na sezon letni zapisują się już pierwsi goście. U nas jest bardzo kameralnie i swojsko bo nie mamy dużo miejsc noclegowych . Najbardziej na świecie nie lubimy naszym przemiłym gościom odmawiać odpoczynku u nas z powodu braku miejsc. Prosimy Was, jeśli planujecie wakacje u nas - zdbajcie o to już teraz :) Informujemy przy okazji, że naszym powracającym letnim gościom mamy mały rabat. Teraz spodziewamy się białych gości na naszej stodole, a zaraz po nich czekamy na Was.
Serdecznie pozdrawiamy

czytaj więcej »
Najsmaczniejsze w Polsce

Najsmaczniejsze w Polsce

opublikowano: 19-02-2019

W całym kraju nie robią tak  smacznych kartaczy jak nasze sąsiadki z Berżnik. Aby się przekonać dlaczego tak bardzo smakują trzeba do nas zawitać na wypoczynek. Jesli nie wierzycie to przeczytajcie, nasze kobietki wygrały ogólnopolski konkurs. W Berżnikach i Zelwie robią najlepsze kartacze.

czytaj więcej »

Piękny utwór, cudowny krajobraz i ta wiosna...

opublikowano: 21-01-2019

Krajobraz Suwalszczyzny w "Tęsnię za Tobą".  Posłuchajcie Witka Muzyka Ulicy i niech Wam też będzie tęsno jak mi...

 

czytaj więcej »
Zima, zima... jaka zima?

Zima, zima... jaka zima?

opublikowano: 10-01-2019

Jaka jest ta nasza suwalska zima? Słynna, bo przez poprzednie dekady dając się nam we znaki wyrobiła sobie rozpoznawalną markę na całą Polskę. Dziś pozostała już w zasadzie tylko mroźna marka. Nawet w styczniu czy lutym kontynentalne mroźne rosyjskie powietrze, czy opady śniegu ze Skandynawii nie są nas w stanie już pokonać. Zresztą, co to za mrozy i śnieżyce...

czytaj więcej »
Tak było - podsumowanie sezonu 2018

Tak było - podsumowanie sezonu 2018

opublikowano: 03-01-2019

Pierwszy post w Nowym Roku zaczniemy  od ubiegłorocznych letnich wspomnień w formie podsumowania. Lato 2018 roku nie zawiodło nas I naszych gości, tak jak i cały czerwiec , w którym ono się zaczyna. Dla nas nie tylko pogoda jest kryterium dobrej oceny minionego sezonu. Tym co daje najwięcej zadowolenia to nasi goście, którzy licznie nas odwiedzili.

czytaj więcej »
Wigilijna galeria Słonecznego Stoku

Wigilijna galeria Słonecznego Stoku

opublikowano: 24-12-2018

Wszystkim naszym Gościom, znajomym i tym których jeszce nie znamy, a z przyjemnością powitamy w nadchodzacym SEZONIE WYPOCZYNKOWYM 2019 składamy najserdeczniejsze życzenia, spokojnych, ludzko ciepłych relacji przy wigilinym stole, bogatych duchowo, prezentowo, zdrowych i miłych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.
Życzą Marianna i Krzysztof Palewiczowie

czytaj więcej »
Świętujemy

Świętujemy

opublikowano: 11-11-2018

Dziś jest szczególny dzień by się cieszyć wolnością - z szacunkiem i godnością kochamy Cię Polsko. Ta flaga jest nam szczególnie ważna bo otrzymana od Premiera Mateusza Morawieckiego, który niedawno gościł w Sejnach. Robiłem relację fotograficzną z tego spotkania, miałem też okazję wręczyć Panu Premierowi autorski album fotograficzny "Miasteczko nad Marychą - 450 lat Sejn" Wtedy też otrzymałem w prezencie pięknie opakowaną Flagę Polski z listem okolicznościowym z okazji Listopadowego  Święta Narodowego podpisanym przez Premiera , oraz małym Godłem do wpięcia w klapę. Powiem tak - piękny prezent dla nas wszystkich na Słonecznym Stoku, bo my kochamy nasz kraj, naszą Polskę. Dziękujemy Ci Polsko.

czytaj więcej »
Podglądacie nas czasami na Sielsko&anielsko?

Podglądacie nas czasami na Sielsko&anielsko?

opublikowano: 08-05-2018

Podglądacie nas czasami oczami... Fejsbuczka. Nasz profil (strona) na FB ma trochę inną nazywę niż nasze gospodarstwo turystyczne, bo jest tam troszkę więcej innego... :) Zobaczcie sami Sielsko&anielsko

czytaj więcej »
Wszyscy najbardziej pragniemy zielonego

Wszyscy najbardziej pragniemy zielonego

opublikowano: 18-04-2018

Zieleń, najbardziej upragniony po zimie kololor. Zielony balsam dla oczu, duszy i ciała. Kiedy zażyć zieleni, wykąpać się w niej i wchłonąć całym ciałem? Nie będzie lepszej okazji niż teraz, już.., może będzie jeszcze okazja w maju. Patrzysz, oddychasz, czujesz i spożywasz.

czytaj więcej »
Jak prawdziwie poczuć wiosnę w sobie?

Jak prawdziwie poczuć wiosnę w sobie?

opublikowano: 13-03-2018

Czasami śmieję się z Mają, że my tu na północy zimą jesteśmy pokarani, a piękną wiosną, latem i jesienią nagradzani. I każdego roku o tej porze po wyznaniu win niezawinionych modlimy się - zimy odpuszczanie racz nam dać Panie :)

czytaj więcej »
< poprzednie
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9