bociany czysta woda siatka slonce kanu wedkarz Rotator 1 Rotator 2 Rotator 3
Podlasie i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
       NOCLEGI Sejny i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
      Agroturystyka Podlaskie
       NOCLEGI Suwałki i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka

Info - blog

Dzień dobry, słucham...

Dzień dobry, słucham...

opublikowano: 16-05-2019

Dzień dobry, słucham...- najczęściej takie słowa na powitanie słyszą osoby dzwoniące do nas z zapytaniem o rezerwację. Telefony odbiera Maja, czyli ta osoba ze zdjęcia kryjąca się za kotem Prezesem. Zainteresowani dzwonią, zastanawiaja się, pytają i rezerwują. Miejsc wypoczynkowych u nas na Słonecznym Stoku jest coraz mniej. Mocno ubywa wolnych pokoi dwu/trzy osobowych, do dyspozycji w większym zakresie pozostaje jeszcze domek z bala.

czytaj więcej »
Wiosenne święto kwitnących narcyzów

Wiosenne święto kwitnących narcyzów

opublikowano: 07-04-2019

W czasie Świąt Wielkiej Nocy w Druskiennikach na Litwie odbywać się będzie wienne święto kwitnących narcyzów. Na Słonecznym stoku bardzo lubimy kwiaty i jesli się uda postaramy się tam być, tym bardziej, że od nas to przysłowiowy rzut beretem.

czytaj więcej »
Majówka na wsi

Majówka na wsi

opublikowano: 04-04-2019

Pierwsza okazja w roku by sam na sam spotkać się z przyrodą, ciszą i pierwszymi smakami natury. To pierwsze takie prawdziwe wiosenne ładowanie akomulatorów do wakacji. My wiemy i podejrzewamy, że myślicie podobnie jak my - nie ma lepszego miejsca na spotkanie wiosny jak wiejskie otoczenie. U nas na Słonecznym znajdziecie wypoczynek jakiego potrzeba najbardzej. Zapraszamy.

czytaj więcej »
Fotoplenery dla fotoodkrywców

Fotoplenery dla fotoodkrywców

opublikowano: 15-03-2019

Szanowni Państwo, koledzy fotograficy z przyjemnością informujemy, że ruszają fotoplenery na pograniczu Polski i Litwy. Te przepiękne miejsca o których mówimy w zaproszeniu na plener są warte Waszych obiektywów. Naszym mottem przewodnim jest zdanie - Jeśli Twoją pasją są podróże, odkrywanie ciekawych miejsc i fotografia to "Fotoplenery na pograniczu" są dla Ciebie.
Zapraszamy.
Marianna i Krzysztof Palewicz

czytaj więcej »
Powroty na Słoneczny...

Powroty na Słoneczny...

opublikowano: 19-02-2019

Jeszcze wiosny nie ogłaszmy, ale zgłaszamy, że już wiosenną atmosferę mamy. Wczoraj słyszeliśmy przy pobliskim bagnie głosy żurawi, trochę dziwnie jest słyszeć żurawie jeszcze przed pierwszymi podniebnymi trelami skowronka... Wygląda na to, że bociany też przylecą wcześniej z zimowisk... Kochani, nawiązując do powrotów wiemy, że duża część z Was myśli o ponownym przyjeździe do nas. Od stycznia trwają już rezerwacje i na sezon letni zapisują się już pierwsi goście. U nas jest bardzo kameralnie i swojsko bo nie mamy dużo miejsc noclegowych . Najbardziej na świecie nie lubimy naszym przemiłym gościom odmawiać odpoczynku u nas z powodu braku miejsc. Prosimy Was, jeśli planujecie wakacje u nas - zdbajcie o to już teraz :) Informujemy przy okazji, że naszym powracającym letnim gościom mamy mały rabat. Teraz spodziewamy się białych gości na naszej stodole, a zaraz po nich czekamy na Was.
Serdecznie pozdrawiamy

czytaj więcej »
Najsmaczniejsze w Polsce

Najsmaczniejsze w Polsce

opublikowano: 19-02-2019

W całym kraju nie robią tak  smacznych kartaczy jak nasze sąsiadki z Berżnik. Aby się przekonać dlaczego tak bardzo smakują trzeba do nas zawitać na wypoczynek. Jesli nie wierzycie to przeczytajcie, nasze kobietki wygrały ogólnopolski konkurs. W Berżnikach i Zelwie robią najlepsze kartacze.

czytaj więcej »

Piękny utwór, cudowny krajobraz i ta wiosna...

opublikowano: 21-01-2019

Krajobraz Suwalszczyzny w "Tęsnię za Tobą".  Posłuchajcie Witka Muzyka Ulicy i niech Wam też będzie tęsno jak mi...

 

czytaj więcej »
Zima, zima... jaka zima?

Zima, zima... jaka zima?

opublikowano: 10-01-2019

Jaka jest ta nasza suwalska zima? Słynna, bo przez poprzednie dekady dając się nam we znaki wyrobiła sobie rozpoznawalną markę na całą Polskę. Dziś pozostała już w zasadzie tylko mroźna marka. Nawet w styczniu czy lutym kontynentalne mroźne rosyjskie powietrze, czy opady śniegu ze Skandynawii nie są nas w stanie już pokonać. Zresztą, co to za mrozy i śnieżyce...

czytaj więcej »
Tak było - podsumowanie sezonu 2018

Tak było - podsumowanie sezonu 2018

opublikowano: 03-01-2019

Pierwszy post w Nowym Roku zaczniemy  od ubiegłorocznych letnich wspomnień w formie podsumowania. Lato 2018 roku nie zawiodło nas I naszych gości, tak jak i cały czerwiec , w którym ono się zaczyna. Dla nas nie tylko pogoda jest kryterium dobrej oceny minionego sezonu. Tym co daje najwięcej zadowolenia to nasi goście, którzy licznie nas odwiedzili.

czytaj więcej »
Wigilijna galeria Słonecznego Stoku

Wigilijna galeria Słonecznego Stoku

opublikowano: 24-12-2018

Wszystkim naszym Gościom, znajomym i tym których jeszce nie znamy, a z przyjemnością powitamy w nadchodzacym SEZONIE WYPOCZYNKOWYM 2019 składamy najserdeczniejsze życzenia, spokojnych, ludzko ciepłych relacji przy wigilinym stole, bogatych duchowo, prezentowo, zdrowych i miłych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.
Życzą Marianna i Krzysztof Palewiczowie

czytaj więcej »
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9