bociany czysta woda siatka slonce kanu wedkarz Rotator 1 Rotator 2 Rotator 3
Podlasie i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
       NOCLEGI Sejny i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
      Agroturystyka Podlaskie
       NOCLEGI Suwałki i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka

Info - blog

Najlepszego przeżywania...

Najlepszego przeżywania...

opublikowano: 16-04-2017

Życzymy wszystkim naszym gościom radosnego przeżywania Świąt Wielkiej Nocy. Allelu - ja! Jajo dinozaura na naszym stole to taki świąteczny żarcik :) Do zobaczenia w cieplejszy czas :)
Sielsko&anielsko 

czytaj więcej »
Zapraszamy w facebookowe progi

Zapraszamy w facebookowe progi

opublikowano: 12-03-2017

Jeśli nas troszeczkę lubicie, to możecie nas bardziej polubić wyklikując profil Sielsko&anielsko na FB :) Od jakiegoś czasu można nas tam - może nie tylko zobaczyć, zapraszamy w facebookowe Sielsko&anielskie progi... :)

czytaj więcej »
Rolnik ciągle szuka

Rolnik ciągle szuka

opublikowano: 16-02-2017

Adam Kraśko najsłynniejszy rolnik w Polsce w poszukiwaniu... trafił do nas, na SŁoneczny Stok. Co prawda znalazł trochę taką sztuczną narzeczoną, ale prawdę powiedziawszy tylko do zdjęć promocyjnych, których znacznie więcej powstało w naszym gospodarstwie. Kilka z nich możemy zobaczyć w "Wieściach Rolniczych". Jest w nich też trochę tesnoty za latem.

czytaj więcej »
Nietypowy noclegowy gość

Nietypowy noclegowy gość

opublikowano: 02-02-2017

Zwierzakom udostępniamy noclegi bez opłat - oto dowód. W naszym sadku nocuje sarna, której najwyraźniej jest u nas lepiej niż z rodziną, która "wynajmuje" na nocleg bagienko za naszym gospodarstwem. Nasz nocny lokator śniadania nie zamawia, ale Maja serwuje miłemu gościowi jakieś smakołyk - jabłuszka, marchewki... :) Nigdy nie widzieliśmy jak się ze snu budzi sarna - teraz wiemy, że zanim dobrze otworzy oczy to musi wyprostować kości i porządnie się przeciągnąć... zupełnie jak my - ludzie. Później dołącza do rodzinnego grona i tak jest co noc.

czytaj więcej »
Kończymy z zimą, czas na odnowę

Kończymy z zimą, czas na odnowę

opublikowano: 26-01-2017

Tu na Słonecznym Stoku kończymy z mrozami, śniegiem i obiecujemy sobie i Wam, że do końca roku w słowie i obrazie nie przywołamy zimy :) Szykujemy się do wiosny. Prognozy długoterminowe są bardzo optymistyczne, zapowiadają ciepły marzec - i o to chodzi. Las, pola, kijki, spacery, rowery czekają i aż się proszą...

czytaj więcej »
Trochę zimno się zrobiło :)

Trochę zimno się zrobiło :)

opublikowano: 08-01-2017

Dzień dobrrrry z bieguna zimna, białych niedźwiedzi, polskiej syberii - różnie o nas się mówi przyrównując naszą sytuację pogodową do innych części chłodniejszego świata. My poprostu witamy z mroźnej Suwalszczyzny. Dziś nad ranem mieliśmy 25 stopni na minusie. W samych Suwałkach jak podało lokalne radio zanotowano minus 27,5 stopnia. Jest biało, słonecznie, a jutro zapowiada się jeszcze mroźniejsza noc, ale zobaczymy...

czytaj więcej »
Życzymy jeszcze więcej...

Życzymy jeszcze więcej...

opublikowano: 24-12-2016

Od jeziora wściekły wiatr. Przy minusowej temperaturze wicher mocno mrozi krew, ale jedno drzewko w obejściu musi być ubrane. Bez śniegu te kolorowe światełka wyglądają trochę inaczej - może nawet mniej światecznie. Po wejściu do ciepłego domu najintensywniej od progu czuć zapach świeżo upieczonego chleba.

czytaj więcej »
Zaczarowana mięta i święta...

Zaczarowana mięta i święta...

opublikowano: 17-12-2016

Nasi goście często korzystają nie tylko z sadu, ale i z warzywnego ogrodu okraszając poranne śniadanie szczypiorkiem, sałatą, ogórkiem, czy innym świeżym warzywkiem. Przy każdej kwaterze rosną też zioła z których korzystają na co dzień. Piękny poranek fajnie jest zacząć herbatą z zerwnej przed chwilą mięty...

czytaj więcej »
Mięta z lodem

Mięta z lodem

opublikowano: 04-12-2016

Maja z rana mówi do mnie, że dzwoniła Marta z Warszawy z westchnieniem, że u nas musi być teraz pięknie... To był impuls, by przypomnieć sobie, że jeszcze gdzieś na półce leży aparat fotograficzny. Moja Maja podglądając "Maję w ogrodzie" zerkając, jak biorę "akcesoria" stwiedziła, że cieszy się, że maleńka żyłka fotografa jeszcze we mnie pozostała...

czytaj więcej »
Zjazd rodzinny kotów w Półkotach

Zjazd rodzinny kotów w Półkotach

opublikowano: 12-11-2016

Przy okazji okrągłego jubileuszu Jubilatki (Maja z Milą z lewej) odbył się zjazd rodzinny kotów w Półkotach na Słonecznym Stoku. Babcia Mila (protoplastka całego kociego rodu) ma sześć lat, Jubilatka, która trzyma ją na rękach, nie zdradzając wieku - tylko dziesięć razy więcej :)

czytaj więcej »
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9