bociany czysta woda siatka slonce kanu wedkarz Rotator 1 Rotator 2 Rotator 3
Podlasie i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
       NOCLEGI Sejny i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
      Agroturystyka Podlaskie
       NOCLEGI Suwałki i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka

Info - blog

W poszukiwaniu szczęścia - ucieczka do marzeń

W poszukiwaniu szczęścia - ucieczka do marzeń

opublikowano: 26-10-2017

Tytuł może taki trochę future - fantastic, ale teraz przy tej pogodowej bryndzy, nic tylko marzyć. Nie było ani babiego lata, ani normalnej jesieni - takiej jaka kiedyś była naturalnym prawem przyrody... Nic, tylko pada, wieje i zimno okrutne, a u nas od jeziora to pi...p :) jak w kieleckim.

 

czytaj więcej »
Jesiennie, prawie sennie, ale kolorowo

Jesiennie, prawie sennie, ale kolorowo

opublikowano: 19-10-2017

Słońce, deszcz, chmurnie i kolorowo. Jesień nam pokazała, że nie tylko lato u nas jest kolorowe, sami zdziwiliśmy się, że aż tyle kolorowych liści jest wokół nas, ale sadzimy drzewka i krzewy dalej,aby jesień za każdym razem była z nas bardziej zadowolona.

czytaj więcej »
Zwykły, niezwykły szary dzień - sobota

Zwykły, niezwykły szary dzień - sobota

opublikowano: 14-10-2017

Mówimy zwykły szary dzień, chociaż tak naprawdę każdy dzień różni się od siebie nie tylko nazwą, na swój sposób jest inny i niezwykły. Dziś mglisto - dżdżysty dzień. Sobotnie plany pomieszał padający deszcz, ale... jest pięknie. Patrzymy w niebo bo nad naszymi głowami ciągną klucze dzikich gęsi, które nie czekając na słońce lecą na południe.

czytaj więcej »
Po półmetku

Po półmetku

opublikowano: 13-08-2017

Lato po półmetku. Dojrzałe kłosami zbóż, ciepłem i ciemnymi odcieniami zieleni. Dojrzalsze wydaje sie być ono również w nas, już trochę nasyconych ciepłem, kąpielami i wszelkimi urokami natury. Początkowe spotkanie z latem nie było takie o jakim marzyliśmy, ale daliśmy jeszcze szansę latu, a sobie czas. W przyrodzie nic nie ginie, dlatego myślimy, że tegoroczne lato uraczy nas swym ciepłem aż do końca września.

czytaj więcej »
Lato dzieje się szybko...

Lato dzieje się szybko...

opublikowano: 03-08-2017

...zbyt szybko. Trochę w pośpiechu notujemy w pamięci ludzi, obrazy, słowa, piękne chwile bo na wspomnienia przyjdzie jeszcze czas - sentymentu chwile w chłody, słoty i wieczory w blasku kominka. Drobne chwile, migawki lata - ludzie, kwiaty, słońce...

czytaj więcej »
Pięknie jest

Pięknie jest

opublikowano: 20-06-2017

Pięknie jest, słodki czerwiec, w odcieniach zieleni falujące jak jeziora łany zbóz. Piękno kwitnie kolorami kwiatów w ogródkach, przy progu, wśród dojrzewjących zadomowionych poziomek. Biel czarnego bzu uderza w konkury o błękit z chmurami. Pięknie jest...

czytaj więcej »
Nie tylko kwiaty czekają...

Nie tylko kwiaty czekają...

opublikowano: 23-05-2017

Cieszymy się, że za chwilę na początku czerwca powitamy pierwszych gości. Przygotowania i kwiaty, sadzimy, siejemy, rozsadzamy gdzie się da - cały rok na Słonecznym będzie w kawiatach. Wiosna wystartowała niezbyt popisowo, ale nie przeszkodziło to zadomowionym w naszym przydomowym ogródku pierwiosnkom, sasankom, przylaszczkom i krokusom przywitać się z nami kolorowo. Pomimo wcześniejszych chłodów i obecnej "suszy" śmiało wychyla sie w ogrodzie szczypiorek, sałata czy rzodkiewka. Jak co roku bęzie można cieszyć się witaminami, ziołami prosto z ogrodu.

czytaj więcej »
Nasza Rajska Kraina w Pulsie Biznesu

Nasza Rajska Kraina w Pulsie Biznesu

opublikowano: 05-05-2017

Najwspanialsza niespodzianka na 5 urodziny Słonecznego Stoku. Pani Anno dziękujemy serdecznie za uchylenie do nas drzwi i piękne wprowadzenie czytelników Pulsu Biznesu - kwietniowego papierowego wydania WEEKEND - w progi naszej Rajskiej Krainy. Wspaniale, że w wydaniu internetowym PB też można zobaczyć i przeczytać co kryje tajemniczy tytuł "Tandemy z potencjałem". A wszystko to dzięki Pani Redaktor Annie Gołasa z redakcji Pulsu Biznesu. Jest to bardzo miłe dla nas - dlatego uśmiechamy się serdecznie i dziękujemy.

czytaj więcej »
Wybrać się, nie wybrać - ale wiedzieć warto

Wybrać się, nie wybrać - ale wiedzieć warto

opublikowano: 05-05-2017

Pożyjemy – zobaczymy – Поживём – увидим, mówi rosyjskie przysłowie. Spodziewaliśmy się większych ułatwień, możliwe że trzeba się cieszyć i z tych ustaleń, które wynikły ze spotkania dwóch potężnych machin biurokratcznych, zawsze mogło być gorzej. Pożyjemy, zobaczymy i poczekamy - możliwe że rygory ruchu przygranicznego zostaną jeszcze bardziej uproszczone. Poniżej link do świetnego tekstu Krzysztofa Matysa na WP w którym autor wyjawia meandry bezwizowego odwiedzenia naszego sąsiada, gdzie legalnie na własne oczy można zobaczyć produkcję bimberku i spróbować tegoż polepszacza nastroju..., oczywiście na dobry początek bo innych znacznie ciekawszych atrakcji Białoruś ma bez liku :) Białoruś otwiera się na świat

czytaj więcej »
Zwolnił się na majówkę pokój dwuosobowy

Zwolnił się na majówkę pokój dwuosobowy

opublikowano: 27-04-2017

W ostatniej chwili zwolnił się u nas pokój dwuosobowy: domek-zielony-kwatera-1 Zapraszamy na majówkę do Słonecznego Stoku. Będzie ciepło, słonecznie, nie powiedzieć bajecznie :). Na zdjęciu zielone kółeczko - to my :)

czytaj więcej »
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9