bociany czysta woda siatka slonce kanu wedkarz Rotator 1 Rotator 2 Rotator 3
Podlasie i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
       NOCLEGI Sejny i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
      Agroturystyka Podlaskie
       NOCLEGI Suwałki i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka

FOTOPLENERY na pograniczu - pasja i wypoczynek

Plenery i warsztaty fotograficzne na pograniczu polsko - litewsko - białoruskim, idealne połączenie pasji z wypoczynkiem.
Suwalszczyzna jest wyjątkowa - polodowcowy, pagórkowaty krajobraz z dużą ilością jezior, rzek i lasów tworzą magiczne miejsce i klimat. Wspaniałe otoczenie przyrodnicze stanowi idealne miejsce do wypoczynku połączonego ze sztuką fotograficzną. Mniejszości narodowe zamieszkujące ten teren, sąsiedztwo Litwy i Białorusi dodają kolorytu temu miejscu. Przyroda, kultura, ludzie,  domostwa to wyjątkowe tematy do zdjęć. Wielorakie bogactwo tej ziemi może być inspiracją do wielu wyjątkowych fotografii. Krzysztof Palewicz zaprasza na fotograficzną przygodę jaką oferuje to miejsce. Sejneńszczyzna, Suwalski Park Krajobrazowy, Puszcza Augustowska, Wigry, Czarna Hańcza, Kanał Augustowski to miejsca Twojej uczty fotograficznej. Na odkrycia fotograficznych tajemnic czekają też przygraniczna Litwa z jej naturalnym krajobrazem i piękną rzeką Niemem oraz Białoruś.
Informacje i terminy plenerów fotograficznych ukażą się w styczniu 2019 r.
Orientacyjne terminy: wiosna (kwiecień - czerwiec) 2019 r.

Informacja wstępna:
- Fotoplenery będą odbywać się w systemie wekeendowym i całotygodniowym (całotygodniowy - majówka 2019)
- Miejsce plenerów: Sejneńszczyzna, Suwalski Park Krajobrazowy, Puszcza Augustowska, Wigry, Czarna Hańcza, Kanał Augustowski, Sejny, Puńsk ("stolica" mniejszości litewskiej), oraz na Litwie - teren Dzukijskiego Parku Narodowego (lit. Dzūkijos Nacionalinis Parkas) rz. Niemen, m. Druskienniki, Merecz, Troki i Wilno. Plenery fotograficzne z ciekawą fabułą tematyczną.
Organizator pleneru fotograficznego zapewnia na miejscu wygodny transport, zakawaterowanie w Gospodarstwie Turystycznym slonecznystok.net oraz wyżywienie oparte głównie na kuchni regionalnej.
- By wczuć się w atmosferę miejsca odbędą się spotkania z regionalistami, którzy będą towarzyszyć fotografom po wyjątkowych miejscach Suwalszczyzny i Litwy
- Prócz aparatu fotograficznego wskazane jest zabrać ze sobą ciekawość świata i dowód osobisty lub paszport.
- Planowana liczba uczestników, nie więcej niż dwanaście osób zakwaterowanych w pokojach dwuosobowych.
Już teraz można pytać w sprawie szczegółów - przez formularz kontaktowy strony slonecznystok.net/kontakt, e-mail: kontakt@slonecznystok.net oraz telefonicznie: Krzysztof 661 654 432 i Marianna 693 609 789

Jeśli Twoją pasją są podróże i fotografia, lubisz poznawać nowe fascynujące miejsca i przy tym fotografować to...

Zapraszam

Krzysztof Palewicz (l. 58)
Związany z fotografią od ponad 40 lat, artysta - fotograf, członek FOTOKLUBU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, autor i współautor wlelu publikacji w kraju i za granicą, w tym autorskich 4 albumów fotograficzych o tematyce regionalno - przyrodniczej. Organizator międzynarodowych plenerów fotograficznych na pograniczu (wcześniej jako instruktor fotografii w miejscowym Ośrodku Kultury)

FB: Krzysztof Palewicz Fotografie