bociany czysta woda siatka slonce kanu wedkarz Rotator 1 Rotator 2 Rotator 3
Podlasie i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
       NOCLEGI Sejny i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
      Agroturystyka Podlaskie
       NOCLEGI Suwałki i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka

FOTOPLENERY na pograniczu - pasja i wypoczynek

Plenery i warsztaty fotograficzne na pograniczu polsko - litewsko - białoruskim, idealne połączenie pasji z wypoczynkiem.
Suwalszczyzna jest wyjątkowa. Polodowcowy, pagórkowaty teren z dużą ilością jezior, rzek i lasów tworzą magiczny krajobraz i klimat. Wspaniałe otoczenie przyrodnicze stanowi idealne miejsce do wypoczynku połączonego z doskonaleniem sztuki fotograficznej. Mniejszości narodowe zamieszkujące ten teren, sąsiedztwo Litwy i Białorusi dodają kolorytu temu miejscu. Przyroda, kultura, ludzie,  domostwa to wyjątkowe tematy do zdjęć. Wielorakie bogactwo tej ziemi może być inspiracją do wielu wyjątkowych fotografii. Krzysztof Palewicz zaprasza na fotograficzną przygodę jaką oferuje to miejsce. Sejneńszczyzna, Suwalski Park Krajobrazowy, Puszcza Augustowska, Wigry, Czarna Hańcza, Kanał Augustowski to miejsca Twojej uczty fotograficznej. Na odkrycia fotograficznych tajemnic czekają też przygraniczna Litwa z jej naturalnym krajobrazem i piękną rzeką Niemem oraz Białoruś.
Szczgółowe informacje w temacie plenerów i warsztatów fotograficznych w marcu 2018 r.

Informacja wstępna:
- Fotoplenery mają si e odbywać w systemie wekeendowym i całotygodniowym.
- Miejsce plenerów: Sejneńszczyzna, Suwalski Park Krajobrazowy, Puszcza Augustowska, Wigry, Czarna Hańcza, Kanał Augustowski, Sejny, Puńsk ("stolica" mniejszości litewskiej), oraz teren Dzukijskiego Parku Narodowego (lit. Dzūkijos Nacionalinis Parkas) rz. Niemen, m. Druskienniki, Merecz. Plenery fotograficzne z ciekawą fabułą tematyczną.
Organizator pleneru fotograficznego zapewnia na miejscu wygodny transport, ubezpieczenie, zakawaterowanie w Gospodarstwie Turystycznym slonecznystok.net oraz wyżywienie okraszone smakami kuchni regionalnej.
- W planie jest spotkanie z regionalistami, którzy oprowadzą fotografów po wyjątkowych miejscach Suwalszczyzny.
Wskazane jest zabrać ze sobą aparat fotograficzny, ciekawość świata i dowód osobisty lub paszport.
- Są to pierwsze plenery tego typu, dlatego należy spodziewać się ceny promocyjnej. Kameralność gwarantuje liczba uczestników pleneru - planowanych jest nie więcej niż dwanaście osób zakwaterowanych w pokojach dwuosobowych.
- Obecnie trwa ustalanie planów i szczegółów organizacyjnych plenerów, które zostaną podane w marcu 2018 r. Wcześniej pojawi się informacja w mediach społecznościowych i na tej stronie o poszczególnych elementach pleneru.

Pytania - przez formularz kontaktowy strony slonecznystok.net/kontakt, e-mail: kontakt@slonecznystok.net oraz telefonicznie: Krzysztof 661 654 432 i Marianna 693 609 789

Zapraszam
Krzysztof Palewicz (l. 56)
Związany z fotografią od ponad 40 lat, artysta - fotograf, członek FOTOKLUBU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, autor i współautor wlelu publikacji w kraju i za granicą, w tym autorskich 4 albumów fotograficzych o tematyce regionalno - przyrodniczej. Organizator międzynarodowych plenerów fotograficznych na pograniczu (wcześniej jako instruktor fotografii w miejscowym Ośrodku Kultury)

FB: Krzysztof Palewicz Fotografie