bociany czysta woda siatka slonce kanu wedkarz Rotator 1 Rotator 2 Rotator 3
Podlasie i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
       NOCLEGI Sejny i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
      Agroturystyka Podlaskie
       NOCLEGI Suwałki i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka

Info - blog

Co robić jesienią?

Co robić jesienią?

opublikowano: 24-10-2016

Jak uciec od telewizora i smutnych ulic? Wydaje się, że o tej porze roku jesteśmy przez naturę skazani na ciągły brak hormonów szczęścia i  przygnębienie. Jest sposób, bardzo popularny na zachodzie i w krajach północy. Można w prosty sposób naładować akumulatory. Niektórzy z nas robią to w ciągu tygodnia, wielu czeka na sobotnio - niedzielny wypoczynek łącząc go z kąpielą w saunie, spacerem po lesie czy herbatą zagotowaną na ognisku. Nie tylko same kiełbaski pieczone na ogniu, znacznie przyjemniej jest kiedy wokół ogniska tworzy się cały kulinarno - wypoczynkowy klimat. Jesienna chandra nie ma szans. Zapraszamy do Słonecznego Stoku na saunę i herbatkę z ogniska. Nie musisz się spieszyć, zapewiamy też nocleg na poddaszu naszego domu. Zadzwoń do gospodyni tel.: 693 609 789 

czytaj więcej »
Varena litewska, nie włoska, nam bliższa...

Varena litewska, nie włoska, nam bliższa...

opublikowano: 28-09-2016

Varena, nie ta włoska, ale litewska była naszym celem. Wyznaczony i zbadany przez nas szlak bliskiej - przygranicznej Litwy sięgał (przy Białoruskiej granicy) do Merecza. Robimy to nie tylko z własnej ciekawości, ale wyznaczamy nowe miejsca i opracowujemy trasy do zwiedzania dla naszych gości.

czytaj więcej »
Do zobaczenia...

Do zobaczenia...

opublikowano: 21-09-2016

Wakacje za nami, wspomnienia i chwile słoneczne będą jeszcze przez jakiś czas wracały w westchnieniach, uśmiechu, w przypływie pozytywnej energii. Są wśród nas i tacy, którzy wolą wypoczywać w całkowitej ciszy i spokoju, właśnie teraz. W takim stanie wyciszenia nabiera się niesamowicie dużo pozytywnej energii. Odchodzące lato oddaje ją najmocniej  nam, magazynują też ją owoce i zwierzęta. Warto z darów odchodzącego lata jeszcze skorzystać, tym bardziej, że końcówka września zapowiada się pogodnie i ciepło. Do zobaczenia...
Zapraszam do galerii, zobacz odchodzące lato na fotografiach.

czytaj więcej »
To jeszcze nie koniec lata

To jeszcze nie koniec lata

opublikowano: 09-09-2016

To jeszcze nie koniec lata, jeszcze jest pieknie, słonecznie, owocowo, kwieciście, dojrzale, jeszcze trwa. Prognozy są obiecujące, oby się nic nie zmieniło, wymawiamy zaklęcia, patrzymy w piękne niebo i się cieszymy. Dziękujemy gościom, którzy nas odwiedzili tego lata, dziękujemy za prezenty, za rozmowy, dziękujemy za piękne chwile i czekamy na kolejnych spragnionych dojrzałego lata...

czytaj więcej »

Nasze małe królestwo zaprasza

opublikowano: 07-09-2016

Kto nas odwiedził powinien być z siebie dumny, że widział nasze podlaskie cuda przyrodnicze na własne oczy. Cieszymy się, że marszałek naszego województwa dołożył skromne 100 tys. zł do kasy 30 mln euro francuzów. Podlaskie z Suwalszczyzną było i będzie tłem do wielu dużych produkcji filmowych. We wrześniu zobaczycie naszą przyrodę w wielkiej produkcji kinowej "Królestwo". My mamy tą przyrodę na co dzień, cenimy to i pokazujemy ją z chęcią naszym gościom. Nasze małe królestwo zaprasza - teraz jest szczególnie pięknie i ciepło.

czytaj więcej »

Tym razem w TVP2

Tym razem w TVP2

opublikowano: 10-08-2016

9 sierpnia w Telewizji Polskiej - program 2 w "Pytaniu na Śniadanie" za sprawą wspomnianego wcześniej na naszym blogu Adama Kraśki slajdy z naszego gospodarstwa z Adamem w roli głownej posłużyły jako tło do rozmowy gościa audycji z prezenterami programu. Miłe to tym bardzej, że zdjęcia są autorstwa gospodarza w podpisie K. Palewicz :). Program jest już w internecie - możecie zaglądnąć, oto link do PnŚ

czytaj więcej »
Rolnik znalazł żonę?

Rolnik znalazł żonę?

opublikowano: 14-07-2016

Pamiętacie? Pisaliśmy nie tak dawno o naszej spec - recepcjonistce, która tajemniczo wtedy wspomniała o jakimś partnerze. Słuchajcie, nie uwierzycie... Okazało się że może nim być najsłynniejszy rolnik w Polsce - Adam Kraśko ("Rolnik szuka żaony - TVP) Zdjęcia mówią same za siebie, ale Oni ani mru, mru:)

czytaj więcej »

Rolnik wie co dobre, Adam Kraśko w naszych progach

opublikowano: 06-07-2016

Nie tak dawno na Słonecznym Stoku gościliśmy popularny zespół LUKASYNO a teraz mamy zaszczyt już w sobotę jeść śniadanie w letnim klimacie z naszym gościem Adamem Kraśko w naszej stodole. Najsłynniejszego rolnika w Polsce z telewizyjnego "Rolnik szuka żony" przedstawiać nie trzeba. Głównym powodem wizyty jest występ artystyczny Adama w Sejnach i przy tej okazji my witamy Adama w naszych wiejskich progach. Wieś i pieśń to dwa żywoły w których Adam czuje się jak ryba w wodzie Zobacz, prawie 3 mln wyświetleń:

czytaj więcej »
Nasza spec - recepcjonistka :)

Nasza spec - recepcjonistka :)

opublikowano: 24-06-2016

Przyprowadziła ją do nas nasza przyjaciółka Marta - mówi, że pracowita, itd..., i że, chce do recepcji. Prezencja niczego sobie, płaszczyk mini, sympatyczna :) No dobrze, ale nie tak od razu do recepcji, a miesiąc próbny? Po dyskusji ustalono, że wstępnie będzie witać gości i przypilnować ogrodu przed "zającami". Ale już się zaczyna, bo coś przebąkuje o partnerze - przy zatrudnianiu nic nie mówiła, że jest związana... Aha, jak na "wielką damę" przystało już zaczyna stoić fochy, prosi by nie nazywać ją strachem, ale nie mówi też jak się do niej zwracać. Pomożecie ją jakoś nazwać? :)

czytaj więcej »

Tu warto przyjechać

opublikowano: 14-06-2016

Promocja promocją, ale tu do nas na Słoneczny Stok naprawdę warto przyjechać by z tego miejsca móc zobaczyć te cuda na własne oczy. Na dobry początek dla zachęty proponujemy obejrzenie filmu promocyjnego "Tu warto przyjechać" zrobionego na zlecenie sejneńskiego powiatu:

 

czytaj więcej »
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10