bociany czysta woda siatka slonce kanu wedkarz Rotator 1 Rotator 2 Rotator 3
Podlasie i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
       NOCLEGI Sejny i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
      Agroturystyka Podlaskie
       NOCLEGI Suwałki i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
Bezpieczny wypoczynek na Słonecznym Stoku

Bezpieczny wypoczynek na Słonecznym Stoku

Data: 12-05-2020

Na wstępie informujemy, że w naszym powiecie sejneńskim do chwili obecnej nie stwierdzino zachorowń na covid - 19. Każdy z nas, szczególnie w tym roku wakacyjno - urlopowym chciałby wypoczywać w warukach bezpiecznych i swobodnie. Naszym gościom przedstwiamy warunki w jakich będą wypoczywać na Słonecznym Stoku. Prowadzimy rejestrowaną działalność gospodarczą i z tego tytułu podlegamy pewnym rygorom jakie obowiązują dla obiektów prowdzących najem krótkoterminowego zakwaterowania.

W naszej ocenie warunki w tych szczególnych uwarunkowaniach epidemiologicznych spełniamy w 100%:
- nasze kwatery są pokojami 2-3 osobowymi + domek z bala, który wynajmujemy na wyłączność dla rodzin, lub grup do 6 osób.
- każda kwatera ma oddzielne wejście i własną przestrzeń wydzieloną do samodzielnego przebywania gości z danej kwatery, każda posiada taras, altanę, lub wiatę.
- w kwaterach jest mały aneks kuchenny i łazienka.
- pokoje są wyposażone w środki dezynfekcyjne na bazie spityrusu, w gospodarstwie są dostępne rękawice i maseczki.
- pomieszczenia w przerwie na wymianę gości są dezynfekowane i ozonowane. Na życzenie będzie można bezdotykowo zmierzyć temperaturę ciała.
- by zachować odpowiednie odległości parking został podzielony na dwie części, będzie można również parkować przy samodzielnych kwaterach
- przestrzeń wspólna, którą część gości zapewne pamięta, czyli stodoła zostanie wyłączona z użytkowania.
- organizacja wyżywienia, które częściowo jest realizowane w naszym gospodarstwie, jest zgodna z wytycznymi warunakmi sanitarnymi - przygotowane potrawy będą dostarczane bezpośrednio do kwater.
- nasza plaża z dwoma pomostami jest prywatna, przebywają na niej tylko osoby będące w naszym gospodarstwie, jest miejscem przestrzennym, gdzie mogą przebywać osoby w dużym rozproszeniu z zachowaniem wszystkich wyznaczonych warunków sanitarnych, gry i zabawy będą się odbywać na wolnym powietrzu.
- teren naszego gospodarswa przeznaczony do wypoczynku zajmuje ponad 1 ha wolnej przestrzeni, co pozwala na swobodne i bezpieczne przemieszczanie się po terenie wypoczynkowym.
- Zapwniając bezpieczeństwo wypoczynku naszym gościom i jednocześnie swobodę staramy się by na czas pobytu u nas zapomnieli o tym ogólnoświatowym problemie.

Nie mamy jeszcze informacji w sprawie certyfikatów bezpieczeństwa, jeśli zaistnieje taka potrzeba, postąpimy zgodnie z obowiązującym prawem i poinformujemy o tym. Śledzimy informacje i na bieżąco dostosowujemy się do zaleceń w powyższym temacie, mamy ciągły kontakt z gośćmi i odpowiadamy na wszelkie pytania związane z wypoczynkiem w naszym gospodarstwie Słoneczny Stok.

Marianna i Krzysztof Palewicz